Bananskrald  

VAGTTELEFON

Har du en skade uden for normal åbningstid, som kræver øjeblikkelig afhjælpning, kan du altid kontakte os på vores vagttelefon

4218 1160

 

V-R eget billede - domicil.bmp

Telefontider 

 

Logo_EP_2016.png 

Mandag til torsdag

 9.00 til 16.00

Fredag

 9.00 til 14.00

 

Kontorets åbningstider 

Mandag til torsdag

9.00 til 16.00

Fredag

9.00 til 14.00

 

 

Kundeservice 

 

 

 

Pia Brylle

Direkte 8844 3522 

pia@v-r.dk

Adm. Police

Lene Welander

Direkte 8844 3524

lene@v-r.dk

Mæglerassistent

Lone Wengenroth

Direkte 8844 3525

lonew@v-r.dk

Mæglerassistent

Rune Søndergaard

Direkte 8844 3521

rune@v-r.dk

Mæglerassistent

Lone Hansen

Direkte 8844 3520 

lone@v-r.dk

Bogholderi

 

Konsulenter

 

 

 

Kasper Pedersen 

Direkte 2887 8804

 Kasper@v-r.dk

Erhverv/Industri

Forsikringsmæglere

 

 

 

Lone Ribert

Direkte 2128 2623

ribert@v-r.dk

Erhverv/Industri

Henriette Andreassen 

Direkte 6048 9811 

henriette@v-r.dk

Landbrugschef

Charlotte Baarup 

Direkte 2887 8803 

charlotte@v-r.dk 

Landbrug/Gartneri

Thomas Schultz

Direkte 5130 4540

thomas@v-r.dk

Landbrug/Erhverv

Steen Søndergaard

Direkte 288 78800

steen@v-r.dk

Direktør

 
Klageansvarlig i V-R Gruppen Forsikringsmæglere A/S: Steen Søndergaard  

Nyheder

Ca. hver femte virksomhed har ingen forsikring.

Fra d. 1. august kan det gule sygesikringskort...

Ny lov fra d. 15 november 2015...

Kundeservice:

Tlf.: 70 22 35 20

Fax: 70 22 35 21

Mail: v-r@v-r.dk

Elmegårdsvej 5 · 5250 Odense SV · tlf. 70 22 35 20 · Fax 70 22 35 21 · v-r@v-r.dk ·